Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sokszor álmodok úgy, hogy...

Sokszor álmodok úgy, hogy póló van rajtam, de alul pedig semmi, és nagyon kellemetlenül érzem magam mert mindig egy NAGY társaság van akkor körülöttem. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Az első álmom úgy volt, hogy az egész iskolával mentünk kirándulni, de én valamiért elfelejtettem alul felöltözni..

Nagyon sokan voltunk én meg rohadtul kellemetlenül éreztem magam..

A második álmomban pedig fullra fel voltam öltözve, egyszer csak belépett pár fiú osztálytársam és HUPP minden lány (akikkel egy szobában voltam) meztelen lett..

A függönnyel akartuk betakarni magunkat,hogy ne lássanak, de csak nekem nem sikerült :/

Valaki help me :/



2016. júl. 20. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:

XD ez eléggé érdekes...

Hát én ilyenkor mindííg tisztában vagyok aZ álmommaL, ÉS ha arra gondolok, amit akarok akkor az be is jön.Próbáld meg ezt te is szerintem.

2016. júl. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem menszeszed előtt szoktak előjönni ilyen álmaid?
2016. júl. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Második válaszoló, nem :/
2016. júl. 21. 12:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Félsz valamitől.
2016. júl. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szégyenérzést látok az álom mögött.
2016. júl. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Előfordulhat :/

Köszönöm

2016. júl. 22. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!