Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik Victorinox a jobb...

M@teee kérdése:

Melyik Victorinox a jobb mindennapos felhasználásra?

Figyelt kérdés

-Climber: olcsó, kompakt [link]



-Explorer:elég jól felszerelt, de ez még nem megy a kompaktság rovására, elég jó ár [link]



-Ranger: kissé drága, de rengeteg minden van rajta, de nem túl kompakt [link]



-Outrider:drága, viszont rajta van ami kell, plusz nagy lockolható pengéje van

[link]



#Ranger #szerszám #Explorer #bicska #zsebkés #Victorinox #Multitool #outrider #mindennapos felhasználás
2016. júl. 21. 21:03
 1/4 anonim válasza:
Nekem Climber van és nagyon szeretem.
2016. júl. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Van egy Outriderem, 6 éves, semmi baja. Cska pozitív dolgokat tudok róla mondani. Ezt hordom a hétköznapokban magammal.


Munkába pedig mindig velem a Vic Rescue Tool és egy Letaherman OHT. A Leatherman még friss szerzemény, azt kell mondjam, felér funckionalitásban a Vichez. Szinte ugyan azok az eszközök megtalálhatók rajta. Biztonsági övet fényévekkel egyszerűbb és biztonságosabb vele vágni, mint a Vickel. Persze ez egyéni preferencia kérdése, azonban mindkét eszköz inkább a szakmabelieknek van kitalálva.


Ha úgy érzed szükséged lehet néha egy fogóra vagy egy drótvágóra, akkor egy jó minőégű multitoolban is érdemes gondolkodni. Kés, fűrész, csavarhúzók és konzervnyitó a legtöbbön megtalálható.

2016. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem egy ehez fűződő kérdésem lenne. Szemezek ezzel az outriderrel , és láttam , hogy húzógombos liner lock zárja van. A kérdésem , ez hogyan működik , és mennyire strapabíró , illetve a fűrészt is lehet e vele rögzítani ?
2016. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csak a kést rögzíti, nem volt vele semmi gond eddig, kiválóan működik, kesztyűben is kezelhető. A fűrészt nem tudod rögzíteni vele. Fél évente szoktam a forgó részekhez olajat fújni, ill. a kést néha élezni, más karbantartást nem kap. Angolosan mondva, Every Day Carry-re nagyon ajánlom.
2016. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!