Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Könyvkiadásban lévő munkálatok...

Könyvkiadásban lévő munkálatokhoz milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés
Hogy kiadóhoz kerülhessek ott milyen területek vannak és milyen képzettséggel szerezhetem meg, de jó nekem akár könyvesbolt vagy könyvtáros is,de nekem szakképesítés helye,neve ilyenek kellenének,előre is köszi
2016. júl. 21. 23:19
 1/4 anonim válasza:
Hát ha kisegítő vagy nem kell semmi különös végzettség. Ha könyvesboltban szeretnél dolgozni max valamilyen eladói végzettség plusz nyelvtudás előny. Könyvtároshoz van ilyen egyetemi szak, hogy informatikus könyvtáros, ezt kell elvégezni. Egyébként van még mindenféle bölcsész szak, amelyek által, plusz nyelvek és ismeretség által bekerülhetsz a sajtóba, médiába, lehetsz újságíró stb. Ezek mellett van grafikus és kiadvány szerkesztői képzés( utóbbit elvileg már nem támogatja az állam okj-n) amivel segíthetsz a könyvek, könyvborítók, újságok munkálataiban. Ennyit tudtam hirtelen.
2016. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Első vagyok. Jah meg azt kifelejtettem, hogy ha tudsz nyelveket, akkor akár fordíthatsz is könyveket. És van sok egyetemi nyelvszak: anglisztika, romanisztika(francia, olasz), kínai stb...
2016. júl. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,esetleg te ilyen helyen dolgozol?
2016. júl. 22. 13:16
 4/4 anonim válasza:
Szia :) Nem, én még majd most kezdem a kínai szakot az egyetemen. De barátom pl grafikusnak készül.
2016. júl. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!