Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3 Store oldalra szeretn...

A Sims 3 Store oldalra szeretnék regiszrálni, de nem engedi, miért?

Figyelt kérdés

Szeretnék én is csinálni egy fiókot, hogy onnan is le tudjak tölteni dolgokat, de mindig amikor rákattintok a regisztrálásra, azt írja ki hogy: "A műveletet nem sikerült végrehajtani".


Itt az oldal linkje: [link]



2016. júl. 22. 08:20
 1/5 anonim válasza:
hmmm....nekem is nehezen sikerült de ha jól tudom...akkor csak úgy engedi ha "elmúltál" 18 magyarul a születésedet úgy állicsd be ;)
2016. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
eredeti?:) Mert ha igen, Origin adataiddal, próbálj belépni. :)
2016. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te komolyan pénzért akarsz letölteni dolgokat?

Milliónyi sokkal jobb, egyedi tartalmat tölthetsz le a netről, ingyen, amit más emberek csináltak, ráadásul egy kis utánakereséssel jó esélyel megtalálod a store tartalmakat is ingyen (tapasztalat), ha mindenképp valami várost, vagy tőgyfát, stb. szeretnél. :)

Amúgy meg, ha nem eredeti, szerintem fölösleges sokat próbálkozni. Az enyém az, de még így is baromi macerás, és nehéz volt. :/

2016. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Vannak más felhasználók is akik oldaláról le lehet tölteni ingyen is dolgokat..Én úgy tudom.
2016. aug. 1. 17:48
 5/5 A kérdező kommentje:

Amúgy nem eredeti a Sims hanem le lett töltve egy oldalról.


Az elsőnek pedig köszönöm a választ, mert sikerült!

2016. aug. 1. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!