Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikorra várható a Teen Wolf...

Mikorra várható a Teen Wolf 7. évada?

Figyelt kérdés

2016. júl. 23. 03:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Sajnos semmikor nem lesz... A hatodik az utolsó évad. ☹
2016. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Komolyan a hatodik az utolsó?????
2016. júl. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Nyunya85 válasza:
Lesz hetedik évad... spoiler már van
2016. aug. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem lesz hetedik, Comic Con-on bejelentették.
2016. aug. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Ez a kérdés még 2016 ban volt.. És mára már ettől elhaladtunk pár évvel,mert 1-2 hónap múlva 2019 lesz.pont ma fejeztem be 5 perce a 6. Évad utolsó részét.

És érezni lehetett rajta aki odafigyelt, hogy lesz folytatás, ha úgy alakul. Én nagyon remélem hogy lesz, mert imádtam a sorozatot és imádni is fogom. Csaj sajnos mire kijön a 7 évad, addigra elfelejtem az egészet..a szívemet szó szerint meghatotta hogy vége lett. Mert csak ez volt az életembe a pozitív energia.. Egy világ szó szerint. Mert sajnos ez a világ amiben élünk, sokkal rosszabb mint ebbe a sorozatba, akármilyen hihetetlen.

Lehet hogy egy évre rá? Lehet hogy pár hónapra rá? És már nem lesz az a láng a sorozat után? Mert voltam egy sorozattal ugyan így.. Nagyon imádtam azt is, de elkezdtem a Teen wolf sorozatot, és már egyszerűen nem nagyon érdekel. Csak az új sorozat meg amit jelenleg nézünk az a legjobb.. És hát ennyi is lenne. Tudom hogy eltértem a témától, de muszály volt leírnom.


L

2018. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 AbroncsPista válasza:

Szia lehet hogy lesz nemsokára 7.évad. Scott ezt irta ki a twitteren: Hey

@MTV

i think it’s time to bring teen wolf back for new episodes. First Jersey shore family vacation. Now teen wolf high school reunion. I’m ready. And 28 so it’s an appropriate age

2020. márc. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sehol nem találok erről információt csak ennyit amit írtál pista
2020. jún. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:

[link]

nem tudom,hogy kamu-e,de nagyon reménykedek,hogy nem és tényleg lesz😍

2020. nov. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
2020. nov. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Ugyan ezt tettem fel en is 😂😂
2020. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!