Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen anyagból van pontosan...

Gobby hylda kérdése:

Milyen anyagból van pontosan a műanyag hegesztő üveg?

Figyelt kérdés
Hol lehet nagy táblában beszerezni?

2016. júl. 23. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a pajzsra gondolsz az ABS műanyag,míg maga a látőmezője az erősen színezett üveg,de hogy mivel színezik..azt nem tudom.

Pl Üveggyártót kéne megkérdezni,..Sajgótarjánba asszem még foglalkoznak síküveggyártással.

2016. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2016. júl. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az átlátszó műanyag védőlemezt kérdi a kérdező, ha nem tévedek. Az engem is érdekelne. Alsó hangon is 200Ft fölött darabja kicsit húzós, ha nagy az igénybevétel.
2016. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggaimester válasza:
Nem sokat ér ott ahol minőségi varratokat kell húzni, és nagy a fröcskölés (Co,Elektróda).Én inkább pont ezért az üveget használom, mert sokkal jobb optikailag. Az pedig nem igaz,hogy sokkal többet kibír mint az üveg. Kivétel ha AWI-zól, bár sajnos így is hamar el mattul (homályosodik) és összekarcolódik egy néhány nap után.
2016. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van egy olyan (olcsó automata) pajzsom, aminek ívesre csinálták a külső lemez helyét a zsenik. Kívülről kell bepattintani, és jut a kipattintó ujjnak kiképzett helyen (alul) fröcskölés a betétre is. Mindenesetre abba üveget tenni lehetetlen.
2016. aug. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!