Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » G2A-an vettem egy kódot és...

LOLhun kérdése:

G2A-an vettem egy kódot és rossz volt mit tegyek?

Figyelt kérdés
G2A-an vettem egy Rainbow Six Siedge Kódot egy portugál eladótól és nem volt jó.írtam a supportnak meg minden csináltam de mindig azt az opciót írták nekem hogy 'solve the problem with a seller' viszont azzal meg az a gond hogy nem voltam bejelentkezve amikor vettem a játékot és így nem tudom az eladóval beszélni.és nem vagyok olyan aki ért ezekhez szóval nem tudom mit kéne tenni.

#játék #hiba #rossz #gép #Code #kód #g2acode #g2a kód #g2a rossz kód
2016. júl. 23. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit beszélni az eladóval. Ha volt G2A shield vásárolva, elvileg vissza tudod kérni a pénzed (30 napon belül). Ha letelt a 30 nap vagy nem volt shield aktiválva, akkor a játék elvesztésével a pénzed is elveszted.


A G2A nem ajánlott oldal, mert szürkepiacként működik, és neked lopott tartalmat is eladhatnak. Ha azt bevonják, nem garantál hogy visszakapod a pénzed + elveszi a rendszer a játékot is.

2016. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a választ és közben a probléma megoldódott
2016. júl. 24. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!