Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Twenty One Pilots Blurryface...

A Twenty One Pilots Blurryface cimu albuma mirol szol?

Figyelt kérdés

A dalszoveget olvasva , szerintem egy mely albumrol van szo

vagyis gondolom



2016. júl. 23. 23:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oké, leírom, amit tudok/halottam :D

Szóval Blurryface egy alteregó. Tyler alteregója a dalokban/klippekben, de igazából mindenkiben megtalálható. Ő a "rossz", akit le akarsz győzni. Pl amikor a Stressed Out végén a fekete hátteres, piros szemű 'Tyler' azt mondja, hogy Wake up you need to make money, akkor igazából Blurryface szól belőle. Rengeteeeg teória van az albumról. YouTubeon egy csomó olyan videó is található, amin a dalokat visszafelé játsszák és titkos üzeneteket találnak benne.. Oké, ebben nem igazán hiszek, meg a legtöbb szerintem csak belemagyarázás, de van pár sor, ami elég valósnak tűnik, még ha véletlenül is került bele. Több ilyen videót is láttam, és egy dalban nem hallottam soha visszafelé semmit, a Tear In My Heart-ban. Ami egy szerelmes dal. Úgy látszik a szerelem ellen nem tud küzdeni Blurryface, ott "biztonságban" van az ember.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Meg megemlíteném még a titokzatos Twitter fiók(oka)t, amin fura kisvidókat és tweeteket posztolt. Utána persze törölte.. Nem tudom, hogy még megvan-e a fiók maga, de a posztokat tuti megtalálod Googleval. Na, a sötét videókat és össze-vissza posztokat a cliqué (a rajongótábor) megfejtette, úgyhogy tuti az is fent van. A videók nagy része videóklipp-részletek voltak besötétítve.

2016. júl. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Uristen, imadlak
2016. júl. 26. 22:21
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Picit későn írok, remélem nem probléma.

Na szóval. Én abban a teóriában hiszek, hogy Tyler ebben az albumban azt írja le, ahogy Blurryface-el(a benne lévő rossz tulajdonságokat megtestesítő személy). Az elején, a HeavyDirtySoul-ban van a legrosszabbul, és ahogy megyünk végig a számokon, úgy érzi magát jobban. Az album utolsó számában, a Gonerben pedig legyőzi Blurryfacet. Ez azért érdekes, mert a Goner egy 2011-es számuk. A régi verzió végén hallani Blurryface üvöltését, azt, ami a HeavyDirtySoul elején is van. Ez azt jelenti, hogy itt Blurryface legyőzte Tylert, és a HeavyDirtySoul-al folytatódik az egész. A másik, érdekes, hogy a HeavyDirtySoul circle(amit áprilisban töltöttek fel) végéről ki van vágva az a rész, hogy "Death inspires me like a dog inspires a rabbit." ami megint egy másik vidihez vezet(bocsi, hosszúxd) a Street Poetry-hez, ami konkrtétan a HeavyDirtySoul szövege. Ebben videóban az előbb említett dalszöveget Blurryface mondja. Szóval konkrétan ez egy körforgás, ami a 2011-es Gonerrel kezdődik, és a HeavyDirtySoul circle-el ér véget.

És igen, az előző jól mondja, a Tear In My Heart az egyetlen szám az albumról ahol nincs Blurryface. Ha az album borítónál(ami ugye szétszedhető) Blurryface képét forgatod, az ötödik kör az egyetlen amit nem ér piros, tehát a Tear In My Heart.

Szép estét ^^

2016. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Atya gatya, nem semmi :D
2016. aug. 20. 13:42
 5/8 anonim válasza:
#3 igen ezt a teóriát én is hallottam, hogy az 5. a tear in my heart , és az nem blurry-s de ha megnézed a mintákat, a borítón a második a tear in my heart-é. igaz hogy az ötödik szám az albumban, de a borítón nem. és a videóklippben van tyler-en és josh-on fekete festék nyakon/kezen, piros meg szemen. amik ugye blurryface-t jelképezik. szóval szerintem ez a teória nem igaz
2017. máj. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Egyepkent a Pl: A polarizeban sincsen blurryface hang..

Egyepkent nagyon erdeklodo vagyok ebben a temaban tehat ha tudtok valamit nekem is segithetttek..

2017. máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azta. Maradjon már fent ez a poszt:D
2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szoval a blurryface lenyegeben a zenekben levo eltorzitott hang,ami a rossz tulajdonsagokat hangoztatja?
2021. ápr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!