Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Más sem tud belépni a freemail...

Más sem tud belépni a freemail-be? Meddig tarthat ez a hiba, már 5napja ez van.

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 10:22
 1/8 belapus ***** válasza:
Most léptem be és ki gond nélkül.És az elmúlt napokban szintén.
2016. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Feltörték a Freemailt, és tönkretették egy részét. Azóta sem tudták helyrehozni.

Te beleesel ebbe, az előző meg nem.

2016. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fecske László válasza:
Én sem tudok belépni. A Gépház blog ugyan kiírta, hogy dolgoznak a hibán, és a türelmünket kérik, de vajon ki tudják-e javítani a hibát? Azt nem tudni.
2016. júl. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ilyen hibát 1-2 napon belül illik javítani.

Lehet, hogy hagyják a fenébe az egészet, és kidobnak mindent. Akkor pedig vége a cégnek.

2016. júl. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pandamanci ***** válasza:

Én be tudok lépni, de egy árva levelet nem lehet megnyitni, azt írták, h 20-án elromlott egy szerverük és azóta igyekeznek helyrehozni. Csakhogy napok teltek el és még mindig nem sikerült. Ráadásul nem tudok nekik írni emailt sem, mert arra az oldalra is hibaüzenetet ad ki 404 error.

Kösszép freemail...


"

11:32 | 2016. július 20.

Meghibásodott egy gépünk


Kedves Felhasználónk!


Egy gépünk meghibásodott, az ezen lévő felhasználók “A mappák lekérdezése sikertelen” hibaüzenetet kapnak bejelentkezés után. A hibáról tudunk, és dolgozunk a javításán. A levelek biztonságban vannak, a hiba alatt érkező levelek is megérkeznek ezekbe a fiókokba.


Azon dolgozunk, hogy mielőbb ismét hibamentesen elérjétek a hibában érintett fiókokat, a megoldásig szíves elnézéseteket és türelmeteket kérjük.


Üdvözlettel,

a [freemail] csapata


"


:((((

2016. júl. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!


Nekem csak ez az ötlet vált be:

Ha belépsz a freemail-edbe,a beállításokban irányítsd át egy másik e-mail címedre,pl.gmail-re a leveleket.Így megkapod majd őket.

2016. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 xyasdd válasza:
Azt is felháboritonak tartom hogy irják "probálkozzál 30 perc mulva" Miértnem lehet pontositani a hibaüzenetet? Arra az idöre át lehetne irni amig kijavitják. Bár szerintem nemfogják ezt már kijavitani, ha eddig nem sikerült nekik... Ahogy fentebb is irták ilyet max 1-2 nap alatt kiszoktak javitani.
2016. júl. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 xyasdd válasza:
ujabb fejlemény: "A javítási munkálatok jelenleg is zajlanak, igyekszünk minél hamarabb megoldani a problémát - előreláthatólag a hét végére sikerül elérhetővé tennünk a fiókodat."
2016. júl. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!