Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eredeti-e a bolhapiacon vett...

Értelmestelenséggel kérdése:

Eredeti-e a bolhapiacon vett nike cipőm?

Figyelt kérdés
Vettem a Bakancsos piacon (Flamingó vásárhelyen)egy eléggé elgyepált (sarka egy része teljesen elkopott, ragasztás elengedett)NIKE cipőt, az eredetisége kétséges... Nike double clutch (én a piros-fehér változatát vettem) néven találltam meg, de itt elég kevés kép van róla, mivel egy kosaras cipőről van szó, így gondoltam arra, hogy szimplán régi, nem elterjedt kiadás... Összesen 5 pipa van rajta, nyelven, külső, belső oldal, talp,talpbetét. Nem fizettem érte sokat(580 forintot, 500 lett volna, de az eladó rosszul adott vissza), a cipésznél többet fogok otthagyni mint amennyiért elhoztam (de minden probléma orvosolható a cipőn) ,de kíváncsi vagyok eredeti-e... vagy ha van más neve a cipőnek az is jól jönne. Előre is köszi a válaszokat!
2016. júl. 24. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Ühüm
2016. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!