Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki ajálana valami jó...

Valaki ajálana valami jó korei/japán drámát?

Figyelt kérdés
Ha lehet olyat ami vicces és romantiku
2016. júl. 26. 02:00
 1/5 TR75 ***** válasza:

A Moment To Remember (Nae meorisokui jiwoogae - 2005.)

Dél-koreai film könnyekkel, mosollyal, románccal (előbbi kettő a néző szempontjából is igaz).

2016. júl. 26. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A palota ekkove :) alapvetoen abszolut dramai, de humor es romantika is talalhato benne, en kb. 10 ev utan is mindig orommel nezem.
2016. júl. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
mind2 láttam már :D nagyon tetszetek :)
2016. júl. 26. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ennek orulok :D

Vannak meg a Palota ekkovehez hasonlo tortenelmi sorozatok is, de szerintem meg se kozelitik szinvonalban, talan a Silla kiralysag ekkove meg a jobbik fajta, de attol sem voltam elajulva. De ha gondolod, ismerkedj veluk, neked attol meg bejohetnek, hogy nekem nem tetszettek.

Par eve pedig ment egy Pasta cimu sorozat, ez napjainkban jatszodik, egy konyhalanyrol szolt, aki szerelmes lett. Nem igazan emlekszem ra, mert nem volt idom akkor nezni, de szerintem az is alapvetoen romantikus vonalu :)

2016. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TR75 ***** válasza:
Hát akkor Karácsony augusztusban - Palwolui Christmas (1998.)
2016. júl. 27. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!