Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagykerben kik vásárolhatnak?

Nagykerben kik vásárolhatnak?

Figyelt kérdés
Nyíregyházán, a Laguna horgász nagykerben csak vállalkozók vásárolhatnak, vagy egyszerű vásárlók is? Ugyanitt, Nyíregyházán, a kerékpár nagykerben bárki vásárolhat, de nem tudom, hogy ez más helyeken is így van-e.

2016. júl. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
nagykerben csak vállalkozó vásárolhat méghozzá nagy tételben.. hisz ezért nagyker.
2016. júl. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pedig a kerékpár nagykerben TÖBBSZÖR is kiszolgáltak, pedig nem vagyunk vállalkozók, és nem is nagytételben vásároltunk.. Reméltem máshol is van ilyen :(
2016. júl. 27. 19:04
 3/3 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy ott Nyíregyházán mi a helyzet, de nálunk Pest megyében a nagykerek kérik a cégbejegyzést (vagy a vállakozói igazolványt), ellenőrzik a tevékenységi kört és kérik még az önkörmányzati határozatot az üzletnyitásról. Szóval leginkább csak horgászboltos, sportboltos, állateledeles és hasonló "témába vágó" kereskedő tud náluk vásárolni, legalábbis nagyker áron. Kisker áron szinte bármelyik nagykertől rendelhetsz, de az kb annyi, mintha a helyi horgászboltban vásárolnál. És már megbocsáss, de ez szerintem így is van rendjén.
2016. júl. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!