Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Néhány igen furcsa dolog...

Néhány igen furcsa dolog érdekelne BANGOVAL kapcsolatban, valakinek ötletek? Többit lennt.

Figyelt kérdés

Igen tudom, marha vagyok mert küldtem neki sms-t. Tisztában voltam előtte is az árával, bár akkor csak saccoltam. Az érdekelne, hogy rám interneten hiába keres a polgri nevemen mert főleg facebookon és szinte mindenhol külön nick nevet hasznlok. Tehát csak a városból tud kiindulni. Hogyan mond mégis igazat??

És a másik ami érdekelne, hogy ma voltam olyan marha és kzldtem neki többet is, az miért nem jelenik meg a telekom applikációmban az áttekintésnél. Direkt megnéztem mennyin áll az egyenleg bango előtt az első 2 sms után és ugyanannyi maradt. Ez hogyan lehet?? És mikor kell majd szembesülnöm a szolgalat díjàval???



#sms #áttekintésnél
2016. júl. 29. 00:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Nézd... már volt is a kérdés, szóval még szerencsétlen is vagy.


"a telekom applikációmban"

ITT a kulcs. Az alkalmazás engedélyeit ugye megnézted? Gyakorlatilag minden adatodhoz hozzáfér, és... szerinted mit csinál velük?

2016. júl. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!