Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Skyrimba lv 20 felett hol...

Skyrimba lv 20 felett hol érdemes Questelni?

Figyelt kérdés
Dragonborn main Questjét megcsináltam, nagy nehezen, még kéne egy pár level szerintem hogy normálisan tudjak ott játszani. Viszont Skyrim alaptérképén lv 20 felett már tényleg nincs semmi normális harcos küldetés? Látom hogy van egy rahedli küldetés, de mind kis szintű...
2016. júl. 31. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Skyrimben nincsen szintje a küldetéseknek meg a helyeknek. Az összes ellenség a te szintedhez van igazítva és veled együtt erősödnek ők is. Szóval olyan küldetést csinálsz amilyet akarsz. És rengeteg küldetés van skyrimben, lb lehetetlen megcsinálni az összeset szóval van normális harcos küldetés.
2016. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, skyrimban most egy skill egy mob, lowabb lv-en azért nem öltem le egy suhintással...
2016. aug. 1. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen mert nem egy sintenként fejlődnek, hanem mittomménmennyi, akár 10 is lehet. Az elején a "ciklusnak" kicsit erősebbek akár mint te, a végén könnyű kicsinálni őket. Plusz van aminek a szintje egy idő után nem megy tovább, pl egy szimpla skeloton vagy farkas sose lesz 60as szintű.


De amúgy itt van hosszabban is a tudsz angolul akkor mélyedj el benne:) [link]

2016. aug. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!