Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha láttam Istent...

Mit jelent ha láttam Istent és mosolygott rám?

Figyelt kérdés
2016. aug. 1. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Nevetséges vagy. :D
2016. aug. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy megnézted a Gyalog galopp című filmet.
2016. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kellett volna annyit kábszizni
2016. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
rohadt komolyan kerdezem.. De latom ti semmit nem tudtok komolyan venni:)) Ja igen.. Sokat kabitoztam .. En nevetseges? Inkabb ti vagytok azok.. Ez a mai vilag.. Mindenki elitel mindenkit.. Egybol kabitoszerre gondolsz.. Gratulalok:)
2016. aug. 1. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:
27%

Ne egy kábszizós alapján ítélj meg minket.


Én például arra gondolok, hogy alacsony az intelligenciahányadosod.

2016. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nézd, aki nem létező dolgokat lát, az vagy hallucinogén szereket használ, vagy súlyos pszichotikus beteg.


Nem ítélkezem, pusztán felsoroltam a lehetséges okokat.

2016. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy nevetséges vagy, hanem Isten szemében lehetsz az. Hogy mit hallucinálgatsz nem rám tartozik. Mindenki úgy LSD-zik, ahogy akar. xD
2016. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Anonymus1986 válasza:

Egyáltalán nem nevetséges, ugyan is a te gondolatod Istennek teremtő ereje ami benned lakozik ! Ami mindenkiben ott van (Titok című film youtube) csak ők univerzumnak nevezik és energiának.

Isten úgy jelenik meg a szemedben gondolataidban ahogy azt te elgondolod,(gyermek képében,öreg ember ,képében ,vagy állat ló képében,vagy tenger óceán képében) tehát mindenkinek úgy jelenik meg Isten ahogy azt kigondolja megteremti maga előtt, ezért kimondhatjuk hogy létezik. Ha a gondolatod létezik amig tudsz van agyad tudsz gondolkodni addig tudsz teremteni!

Ha le vagy bénulva egy baleset után ,és te arra gondolsz teljes erődből hogy talpra állok és elsétálok haza ez meg fog történni nem az nap de valamikor pár hónap gyógyulás után igen, és ez barátom Istennek teremtő ereje ami benned is van,bennem is van, bennünk is van és mindenkiben.

Így elég igazságos az élet szerintem és csak szeretni lehet, mert nagyon szép , tele van jó és hasznos dolgokkal.Itt van például a szeretet, annyit gondolhatsz szeretetre amennyit csak akarsz ,és amennyit gondolsz rá annyit kapsz vissza. Vagy például a tudás, értelem, ammit adott. Ezt egy életen át akár 90 évig végtelen tudást tudsz az agyadba vinni.Boldogság ami határtalan tud lenni a munkahelyeden a családba,az iskolába, vagy bevásárlásnál.Csak gondolj és teremts. Aki hisz magába, az Istenben is hisz. Aki tud gyógyulni betegségből, meg tud oldani egy feladatot, vagy tudja szeretni és tisztelni a családját szüleit, az hisz Istenben,magában.

2016. okt. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!