Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jó a...

Szerintetek mennyire jó a Wellhello együttes egy tízes skálán?

Figyelt kérdés
Zene, Wellhello

2016. aug. 1. 23:45
 1/9 anonim válasza:
Őszintén? Ez az én véleményem, de én 0-at mondok, de aki szereti a Wellhellot annak biztos több... ezzel nem őket akarom megsérteni!
2016. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1/10
2016. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
-2
2016. aug. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 2*Sü ***** válasza:
33%

Én egy kettest, esetleg hármast adnék rá. Zeneileg nagyon egyszerű. Az énekesnek nincs különösebb énekhangja. Oké, az egész végül is összeáll egységgé, de ez azért minimálisan elvárható egy országos hírnévre szert tevő együttestől. (Persze van, ahol még ez sem valósul meg, tehát nem a legrosszabb együttesről van szó.) Talán még a dalszöveg enyhe szatirikus jellegében van valami értékelhető, de a dalszövegeik sem igazi remekművek.


Kicsit olyan a Wellhello zenének, mint a popcorn ételnek. Nem egy gasztronómiai különlegesség, nincs benne semmi cizelláltság, összetettség, érték. Persze nem baj, talán nem is erre van szüksége annak, aki éppen fogyasztja. Nincs rossz íze, nem romlott. Ha eléd teszik, és nincs más, elrágcsálod, fintorgás nélkül. Egyszerűen csak hiányzik belőle mindenféle plusz, amitől értékesnek lehetne hívni.

2016. aug. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10/2
2016. aug. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
10,5 * a legjobbak 😍
2016. aug. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legjobbak? xDDD
2016. aug. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2. A hangjuk végül is nem rossz, csak olyan artikulálatlanul énekelnek, hogy egy dalt háromszor kell meghallgatnom, mire meghallom, mit énekel, mi is a szöveg. A szövegek nekem nem tetszenek.A zene limonádé, felejthető.
2017. febr. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
10/1
2018. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!