Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rendelt már valaki ebay-ról...

Rendelt már valaki ebay-ról ruhát?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy rendeltetek-e már ebay-ról ruhát ? Lehetséges hogy szállítással tényleg csak 2000? Jo a minőségűek,illetve mennyi idő alatt érkezik meg ? Előre is köszönöm a segítséget!:)

2016. aug. 2. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendeltem már, kínai minőség. Vékony anyag, van ami konkrétan átlátszó volt... sokszor teljesen más mint a képeken. De van olyan is ami normális. 2-3 hét alatt érkezik meg.
2016. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]


Szerinted ez milyen lenne ?:)

2016. aug. 2. 19:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Össze nem hasonlítható amikor egy modellel mutatnak be egy ruhát hogy minél eladhatóbb legyen, vagy egy vásárló visszajelzését látod.

Ruhánál eleve nehéz, mert nem egyformák az emberek. Kínából venni pedig azért kockázatos, mert ott el tudnak menni a méretekkel nagyon.


Pár példa, milyen a modellen és a vásárlón:

[link]

[link]

[link]

2016. aug. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teljesen jogos amit mondassz! Ha mégis megveszem és nekem S-M a meretem szerinted milyet rendeljek?
2016. aug. 2. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Szállitási költség 530 ft és a mérettáblázat szerint vásárolj!

Rendeltem már jó pár ruhát(nem saját célra),és akinek kellett hiába volt pl S méretű ha a méret táblázat szerint pl ahhz L-XL volt irva,megrendeltem rökéletes lett neki

2016. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hol található ez a mérettáblázat?
2016. aug. 3. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!