Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves felhasználó társaim!...

Elmentekti kérdése:

Kedves felhasználó társaim! Melyik az a rész a Garfield showból, amiben a földet megszálló lasagnék egyike kismacskává változik?

Figyelt kérdés

Konkrètan Nermal fèltèkeny lesz reája, s amikor le kène igázni a földet, ő már nem akarja, de cîmszereplőnk leleplezi. Igen, remèlem elèg infót árultam el. Ha lehet küldenètek magyar nyelvű linket? A segîtsèget előre is köszönöm.

Mèg anno a tv-ben láttam, szal lètezik, csak a cîmèt nem tudom ès azt se, h fenn van e a neten, mert csak a másik lasagnásra leltem rá ( szèp karácsonyi emlèkek fűződnek az utóbbihoz)



#macska #lasagne #Garfield #Garfield Show #nem a lasagne invázió cîmű rèsz #elfelejtett cîm
2016. aug. 2. 20:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!