Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpressen esélytelen, hogy...

Aliexpressen esélytelen, hogy több pénzt levegyenek a számlámról, mint amibe a termék kerül, ugye?

Figyelt kérdés
Édesanyám napok óta ezzel riogat, mivel mostanában sok apróságot vásárolok onnan. Nincs kedvem bemenni a bankba megnézetni a számlamozgást, csak hogy megnyugodjon, netbankom pedig nincs, soha nem is volt, elraktam az ezzel kapcsolatos papírokat már akkor, mikor megkaptam, és be kellett volna izzítani. Gondoltam, az itteni válaszokat megmutatom neki, hátha... :D
2016. aug. 4. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát olyan nincs, hogy esélytelen.

De aki nem akarja lejáratni a jó hírnevét, az nem veri át az ügyfeleit.

2016. aug. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tud több pénzt levenni mint amit ír, mert azt az információt küldi el a banknak is. Ha a bank azt látja hogy 5 eurót küldjön, akkor nem fog sem 6-ot, sem 10-et, sem mást küldeni, mert nem arra szól a megbízás.

Pár forint különbség maximum a valutaváltásból adódik, épp melyik árfolyamon váltja a pénzt.

2016. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sem a bank, sem az eladó nem tud kijátszani. Ha több terméke van abból, amit vettél, s utólag árat emel/csökkent, az téged már nem érinthet. (Ha engedi ezt az Ali egyáltalán.). A bankot meg már leírták előttem.
2016. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!