Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok venni jó iskolatáská...

Hol tudok venni jó iskolatáskát amibe sok minden belefér, többzsebes és nem megy szét 2 hét alatt?

Figyelt kérdés
Pesten kéne valami jó táskabolt ahol megtalálom azt a táskát amit fent leírtam.Sok könyvet cipelek,10.-es leszek úgyhogy erősnek kell lennie.Nem baj ha drága bolt,csak legyen jó! :)

2016. aug. 4. 16:34
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem puma hátizsákom van a decathlonba vettük pont le volt árazva nagyon olcsóra.Sztem nagyon jó tágas és stabil is
2016. aug. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Budmil en a mostani taskamat mondjuk az Ars Una nevu boltban vettem ahol tok sok fajta van es nem olyan draga mint pl a budmil
2016. aug. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En 3 eve vettem Nike boltban taskat. Most vettem egy ujat, mert az mar tonkrement (letort mind2 cipzarja). Nekem az is es ami most van az is nagyon jol bevalik😊😊
2016. aug. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!