Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pokemon go-t mért szidják...

A pokemon go-t mért szidják olyan sokan?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor látom a facebookon, leginkább cikkek alatt a kommentekben, hogy a legtöbben csak szidják.


18 éves srác vagyok, 182cm, 78-80 kilo. 9 évig vívtam. Ebből következik hogy imádok sportolni, viszont egyébként nem szeretek sőt rühellek gyalogolni, futni, kocogni, kivétel ha sportolás közbe csinálom, például foci közbe bármennyit képes vagyok futni. Ki jött a pokemon go. Ki próbáltam első nap ahogy megjelent nálunk is. Azóta minden nap 10-15 km-ert gyaloglok. Megismertem jó pár embert, de leginkább kettőt, akikkel napi szinten tartom azóta a kapcsolatot és nagyon jó barátaim lettek. És ezt nem azért írtam le mert én kivétel vagyok húha, ha nem mert a játékosok 80% aki sokat játszik vele, olyan mint én. Ők is megismernek embereket, de ha nem is, akkor is gyalogolnak minimum 10 kilométert. Nem kell a telefont nézni hogyha játszol, mert jelez a telefon ha van valami. Nem kell átmenni gyakran az úton se, mert olyan nagy körben kaphatsz el pokémonokat hogy az utca másik felén lévőt is befoghatod. Kocsiba meg alapból nem telefonozunk, aki ott játszik az nem csak szabályt szeg, de még buta is. És ha valaki bele van "zombulva", főleg a kisebbek, azzal mi a baj? Sok 8-13 évest látok akik ha nem is túlsúlyosak, de nagyrészükön azért van felesleg. És lehet bele vannak "zombulva" a játékba, de addig is gyalogolnak nem? Nem értem hogy mi az embereknek ezzel a problémája. Kocsisokat megértem hogy zavarja hogy így többen lépnek csak úgy le a zebrára, viszont ez nem a játék hibája, ez a használó hibája. Ennyi erővel a kocsi is egy rossz találmány, mennyi hülye van az úton kocsival nem? De ez nem a kocsi hibája, ez az emberek hibája.



2016. aug. 4. 20:07
 1/3 gnoomage ***** válasza:
100%

Mert van az a gyönyörű hozzáállás, hogy amit mindenki szeret az rossz. Vannak akik mindennél jobban lázadni akarnak mindenhol, emiatt ha többen jól érzik magukat valami trend miatt az nagyon felcseszi az idegeiket.


Én nem játszok, havert kísérem és vele dumálok miközben ő játszik. Végig beszélgetünk, agyalunk, ha nem rezegne a telefon el is felejtenénk. Nem tudom én se mi a baj ezzel, egyszerűen vannak olyan emberek akiknek soha semmi sem jó.

2016. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akik szidják, két érvük van, amit egyben msot cáfolnék is:


- zombik lesznek tőle a játékosok: Az FB-től talán nem? Meg a többi FPS és MMORPG játktól? A számítógéptől? Az internettől? Sok dolog van, ami függőséget okoz, szóval emiatt nem kell szidni a Pokémon GO-t. Ez csak egy újabb iylen játék, de nem ez az első, és nem is az utolsó.


- balesetet fog szenvedni a játékos: A sajtó nagyon felfújta a kezdetekben, hiszen volt pár baleset a Pokémon GO miatt. Viszont ez nem a játék hibája. Tisztában kell lenni azzal, hogy magánterületre tilos belépni, éjjel pedig egyedül a parkban nem kellene mászkálni telefonnal, és nézni kéne midnenkinek a lába elé, főleg városban. Nos úgy gondolom, ezek emberi hibák, persze könnyebb ráfogni egy játékra. Aki az alapvető, normális életben is betartandó dolgokkal tisztában van, annak balesettől sem kell félnie.

2016. aug. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gnoomage ***** válasza:
2# Én a 2. indokot teljesen kinevettem amikor megláttam, hogy valaki ezzel akar hatni az emberekre. Ennyi erővel ha valaki vesz egy új cipőt és kipróbálja, majd elütik akkor a cipő hibája volt...
2016. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!