Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövő év végén valszeg elköltöz...

Jövő év végén valszeg elköltözünk akkor leszek 7. es és hogy ilyenkor mit illik adni a tanáraimnak meg az osztályomnak ill. mit illik ilyenkor mondani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 5. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem nyaliznék a tanároknak. A fontosabb emberektől (haverok stb.) köszönj el.
2016. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az nem nyalizás! Szerintem, ha van pénzed rá akkor az osztályodat hívd meg egy fagyizásra, vagy vegyél mindenkinek egy egy kicsi csokit vagy valami édeséget. A tanáraidnak meg vegyél könyvjelzőt viszont én személy szerint az internetről kerestem könyvjelzőket és azokat kinyomtattam egy kicsit keményebb papírra.
2016. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt illik mondani, amit szeretnél, de ha akarod, szervezhetsz egy búcsúbulit!:) Ha van hely nálatok, és a szüleid is engedik, vagy ki tudtok bérelni egy helyet. Hát szerintem annyi, hogy ne maradjon benned semmi, amit el szeretnél mondani. Pl ha valakinek hálás vagy, akkor mondd el, ha valaki által sérelem ért, mert valamikor igazságtalan volt veled, mondd el, hogy tanuljon belőle, és többet ne csinálja. Ha van valakinek valami jó tanácsod, ne habozz vele megosztani, szemébe mondani sokkal könnyebb és jobb érzés, mint interneten leírni neki. Akinek szeretnéd, add meg a telefonszámod, hogy tudjátok tartani a kapcsolatot, vagy e-mail címet, vagy valamit.
2016. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*És szerintem mindenkinek mindent finoman fogalmazz meg , nehogy haraggal váljanak el
2016. nov. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!