Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kénne tennem hogy nézetebb...

Yurisergey kérdése:

Mit kénne tennem hogy nézetebb legyek youtubeon?

Figyelt kérdés

Nah tehát igaz hogy most kezdtem de hirdetni hogy tudom a csatornàm gameplayeket kezdtem csinálni régi játékokrol pl:call of duty 2

És mellete a war thunder és a world of tanks amirol videokat csinalok mindennap rakok föl legalàbb kettö videót esetleg unalmas vagyok a videoba :( youtube nevem csokibácsi zipi koszi a valaszokat elöre és mivel telon vagyok azert irok furan


2016. aug. 6. 13:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Jah és ha valakit érdekelni fog esetleg a wotvideok vagy a war thunder az iratkozzon:D
2016. aug. 6. 13:56
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is nemrég kezdtem egy gameplay csatornát, de én ki is írtam, hogy nem törekszem a nézettségre, leginkább saját kedvtelésemből csinálom. Aztán gondoltam, hogy ettől függetlenül kicsit híresztelem itt GYIK-en, de hamar rájöttem, hogy akkor törlik a kérdésem. :(


Így hát ha itt nem lehet reklámozni a csatornád, akkor fogalma sincs hogyan lehetne növelni a nézettséget. Szerintem várnod kell. A legnézettebb csatornák is úgy kezdték, hogy egy év alatt kb. 100-an nézték meg a videóikat. Ez van, ehhez idő kell.

2016. aug. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem is híresztelni akartam volna, csak véleményt vártam volna. Mert iszonyat kezdő vagyok ilyen téren, és bár nem érdekel a nézettség, de azért 1-2 embernek, 1-2 hozzászólásnak örülnék.
2016. aug. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen hát megkell mondjam hogy igazad van :/
2016. aug. 6. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenki benipova, hogy májnkráftból kis idő alatt sikerre tegyen szert. Ahogy írták ehhez idő kell. Rengetegen kezdték így.
2017. márc. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sokan pl úgy csinálják hogy egy nagy youtubosnak küldenek egy liveban egy kis donációt (támogatást kb.:500ft-t és megírod üzenetben hogy iratkozzanak fel rád😀én fel fogok rád😎és bár még nem láttam egy videódat sem próbálj a jó minőségű:hangra,vágásra,képre összpontosítani😁sok sikert❤
2017. márc. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Most mgnéztem egy videódat te légy hangosabb a játék halkabb és minden pro lesz😀ne hagyd abba feliratkoztam rád
2017. márc. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!