Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Youtube copyright zene,...

Youtube copyright zene, elellenőrzés?

Figyelt kérdés
Hol tudom ellenőrizni hogy ami zene nekem tetszik, vagy ép egy videóm alá illik, nem copyright os?

2016. aug. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Fel van tüntetve, hogy szabadon felhasználható?

Ha nem, akkor BIZTOS, hogy 'copyrightos' .

2016. aug. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, ilyet nem néztem, gondolom a leírásban kéne lennie, vagy? De pl olyan volt hogy, más videója alatt ment egy zene, az megtetszett, hogy az enyém alatt jó lenne(nem éneklős zene, csak "hang zene" vagy hogy nevezem. be raktam és nálam miután már föltöltetem megszerkesztetem stb, írja hogy copyright, pl 01.11perc-től 02.00perc-ig. És ezt akarnám elkerülni hogy ne az legyen hogy megszerkesztem, időt töltök a videókkal, és utána látom hogy copyriht.


Végül közben megtaláltam a youtube-ban, ahova a dal címét beírom, és kiadja hogy engedélyezett vagy nem. Csak az a baj hogy itt nem hallgatható meg , és pl egy ismeretlenem zenénél a sok közül nehéz kiválasztani amit ép engem érdekel.

2016. aug. 7. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Innen nézz zenéket, itt mind ingyenes, csak a leírásban meg kell jelölnöd, hogy C - dal készítője.

[link]


Illetve keress rá, hogy youtube sound library, azok mind ingyenesek.

2016. aug. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!