Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kifejezésekkel lehetne...

Milyen kifejezésekkel lehetne helyettesíteni ezeket?

Figyelt kérdés

Épp egy crossover fanfictiont írok és azt vettem észre, hogy sok szót, illetve kifejezést a kelleténél gyakrabban használok (legalábbis én így érzem). Kíváncsi lennék, hogy ezeket mivel lehetne helyettesíteni.


- hirtelen

- egyszer csak

- miután

- mielőtt

- majd

- aztán

- végül

- egyáltalán (nem)

- miközben

- ahogy

- míg


Ha az segít, akkor privátban átküldöm az eddigi szöveget, de előre szólok, hogy még nagyon kezdetleges és sok benne a hiba, illetve a hiányosság. A segítséget előre is köszönöm! :)



2016. aug. 7. 00:25
 1/3 RoseTyler ***** válasza:
100%
2016. aug. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsky ***** válasza:

Én is szoktam írogatni és ugyanez a problémám. Ilyen esetekben szinonima szótárak (hasonló szavak szótára) segítségével próbálok meg megfelelő szavakat találni. További két internetes szótár:


[link]


[link]

2016. aug. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Tegnap is valami ehhez hasonlót keresgéltem, de a megfelelő kifejezés hiányában nem sokra mentem. :/

2016. aug. 7. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!