Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lesz a Vámpírakadémiának...

Sofiak03 kérdése:

Lesz a Vámpírakadémiának folytatása?

Figyelt kérdés
Ez a leges-leges legkedvencebb filmem egy héten többször is megnézem.. Egyik nap láttam, hogy LEHET, hogy lesz folytatása a Frostbite (Dermedt ölelés azt hiszem így van magyarul) és, hogy ez igaz? Lesz folytatása? A válaszokat köszönöm!

#akedvencfilmem #sírnifogokhanemleszfolytatása
2016. aug. 7. 19:07
 1/3 A kérdező kommentje:
UI.: és remélem ugyan azokkal a szerpelőkkel, mert Dimitrit és Rose-t imádom!! <3
2016. aug. 7. 19:09
 2/3 licsike012 válasza:

Sajnos nem. :( Nem volt elég a bevétel a költségvetéshez képest.Nekem is az egyik kedvenc filmem volt a Csontváros után, ezért elhatároztam hogy elolvasom.Addig nem voltak a legjobb barátaim a betűk., de ezután megimádtam őket a könyvekkel együtt. :)Ha tényleg szereted a filmet,(márpedig az írásodból úgy tűnik tényleg imádod)Akkor ajánlom hogy adj a könyvnek egy esélyt. Ha nem szeretnéd megvenni akkor a neten is fent van. :) Ha semmiféleképpen nem szeretnéd elolvasni akkor sajnos várnod kell.:(


Remélem segítettem!

2016. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Már kiolvastam a könyvet imádtam! Amúgy meg kár, hogy már a könyvnek sincs már folytatása (a 6-dik kötet után így folytattam magam link: vampirakademiafolyt.blogspot.com).
2016. aug. 24. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!