Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egyéb kérdések » Egyéb kérdések

A kérdés
sofiak03 nevű felhasználó kérdése:

Lesz a Vámpírakadémiának folytatása?

Ez a leges-leges legkedvencebb filmem egy héten többször is megnézem.. Egyik nap láttam, hogy LEHET, hogy lesz folytatása a Frostbite (Dermedt ölelés azt hiszem így van magyarul) és, hogy ez igaz? Lesz folytatása? A válaszokat köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: akedvencfilmem, sírnifogokhanemleszfolytatása

2016. aug. 7. 19:07  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

UI.: és remélem ugyan azokkal a szerpelőkkel, mert Dimitrit és Rose-t imádom!! <3

# 1/3Időpont 2016. aug. 7. 19:09 Privát üzenet
licsike012 nevű felhasználó válasza:

Sajnos nem. :( Nem volt elég a bevétel a költségvetéshez képest.Nekem is az egyik kedvenc filmem volt a Csontváros után, ezért elhatároztam hogy elolvasom.Addig nem voltak a legjobb barátaim a betűk., de ezután megimádtam őket a könyvekkel együtt. :)Ha tényleg szereted a filmet,(márpedig az írásodból úgy tűnik tényleg imádod)Akkor ajánlom hogy adj a könyvnek egy esélyt. Ha nem szeretnéd megvenni akkor a neten is fent van. :) Ha semmiféleképpen nem szeretnéd elolvasni akkor sajnos várnod kell.:(

Remélem segítettem!

# 2/3Időpont 2016. aug. 21. 15:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm! Már kiolvastam a könyvet imádtam! Amúgy meg kár, hogy már a könyvnek sincs már folytatása (a 6-dik kötet után így folytattam magam link: vampirakademiafolyt.blogspot.com).

# 3/3Időpont 2016. aug. 24. 09:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
E. L. James Grey című könyvének a folytatása mikor jelenik meg?
Fog e folytatodni a dragon ball evolucio vagy már van folytatása?
A következő (lenti) animéknek mikor jön ki az új évadja/folytatása?
Cj Roberts Sötét páros című könyvének a folytatása?
Lessz a Super lovers-nek folytatása?
Mikor lesz folytatása a Vártázó Fantom sorozatnak?

Kérdések az Egyéb kérdések rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!