Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Slender the eight pages?

Slender the eight pages?

Figyelt kérdés

Szerintem mindenki ismeri a játékot, és a legtöbben nem félnek tőle. De engem valahogy nagyon megrémiszt.

Ilyedtetek már meg úgy, hogy csak kirázott a hideg.

Na éngem minden egyes alkalommal így kiráz a hideg mikor ebben a játékban az első papír után hátrafordulok. De nem csak ez, hanem mikor már érzem, hogy közel van akkor egyszerűen nem bírom tovább és kilépek. Nem egyszer volt ilyen, és nem tudom, hogy engem miért rémiszt meg ennyire ez a "régi" játék. (mellesleg régen mindig rettegtem slendytől és nem egyszer volt tőle rémálmom)



2016. aug. 8. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet van valami mélyről jövő fóbiád a téged követő idegenektől, vagy valami hasonlótól, ami a Slenderben is megvan. Barátnőm például sokáig fóbiásan rettegett a cápáktól, és egyszer, mikor a WoW-ban hirtelen látott meg egyet, nagyon megijedt, sokáig pánikolt miatta, pedig a WoW-os cápa nem épp a legijesztőbb, vagy legélethűbben megrajzolt, meganimált víziszörnyeteg.
2016. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet, hogy valami bajom van. Más horror játékon is játszottam, de ilyen szinten egyiktől sem ilyedtem meg, meg nem is vagyok annyira félős.
2016. aug. 9. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!