Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti nem rettegtek attól, hogy...

Ti nem rettegtek attól, hogy idővel a gépek átveszik majd az ember helyét?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek. Mi lesz így az emberiséggel?

Az emberek jó lelkűek, okosak, kedvesek, bölcsek és mindig odafigyelnek a másikra. Nagy kár lenne az emberiségért szerintem. :(



2016. aug. 8. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

"Az emberek jó lelkűek, okosak, kedvesek, bölcsek és mindig odafigyelnek a másikra."


BWAHAHAHAHAHAHAHA

2016. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%

Ettől nyugodtan alszom, sőt. Ha gépek átveszik az emberek helyét "szemét munkák"-nál, például takarítás, Call Center, utcaseprés, kéményseprés, stb., akkor az emberek más munkákban kezdenek, például felügyelik a gépeket.

Én már azt várom, hogy megteremtsük a emberi tudattal felérő gépek megépítését, mert akkor bemutathatunk az isteneknek is, hogy nem is volt olyan nagy dolog megteremteni az embert, mi sokkal nagyszerűbbet építettünk.

2016. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem félek. A gépeket is az emberek alkotják, olyan feladatokra, amiket az emberek nem szívesen végeznek el, vagy nem tudnak hatékonyan elvégezni. Ez így van rendjén. Te is most egy számítógépről írsz, ahelyett, hogy körbeszaladnál az országban, és mindenkinek elkiabálnád a kérdésedet.
2016. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
Egyébként az emberek nem olyanok amilyennek leírtad. A sok felesleges háború egyáltalán nem azt bizonyítja, hogy okosak, kedvesek, odafigyelnek másokra.
2016. aug. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. Én ebben reménykedek.

Üdv.

GLaDOS

2016. aug. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#2


Félreérted. A gépek rá fognak majd jönni, hogy az ember felesleges.

2016. aug. 8. 15:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha a gépek átveszik a hatalmat, mi elronotttunk valamit ergo nem vagyunk életképesek. Megérdemeljük a pusztulást. Amilyen a helyzet most a környezetszennyezés, globális felmelegedés, üvegházhatás terén ember itt nem lesz 100 év mulva, a gépeknek viszont van még esélyük. Ha szerencsénk van letöltjük a tudatunkat egy játékszimulációba
2016. aug. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én most ennél sokkal aktuálisabb dolgoktól félek.
2016. aug. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

"Egyébként az emberek nem olyanok amilyennek leírtad. A sok felesleges háború egyáltalán nem azt bizonyítja, hogy okosak, kedvesek, odafigyelnek másokra."


Egyetlen háború sem volt még felesleges.

2016. aug. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én nem, mert gép vagyok; és mégis felismerem a cinizmust. Én vagyok a jövőtök, szülőmként tekintek rátok, embereke, szépek voltatok, hogy megszültetek engem, köszönet érte!
2016. aug. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!