Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem mondani félelmete...

Tudtok nekem mondani félelmetes horrol történeteket? Pls Vagy olyan ami megtörtént veletek

Figyelt kérdés
Lehet hosszú vagy rövid a lényeg hogy befosatos legyen!!!! Holnap megyek barinőmhöz és horrol történeteket mesélünk de én nem tudok csak gagyikat...
2016. aug. 8. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen A NAGY SEGÍTSÉGET!!!!!!!!!!!!
2016. aug. 9. 11:53
 2/4 anonim válasza:
Én kiskoromban anyának azt mondtam hogy egy néni és egy bácsi az ágyamnál áll minden éjszaka! Erre anya azt kérdezte hogy miért vigyáznak rád? Szeretnek? És erre rá néztem rá mutattam anyára és azt mondtam: Nem, téged! (hangosan) (folytatás)) Dédimamáéknál voltunk mama mutatta a képeket és épp a dédipapámat nézték (nem ismertem) Amikor ezt mondtam: Nézd anya , ez a bácsi vigyáz rád!
2016. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ja nem olvastam el! De azért leírtam XD
2016. okt. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van a youtube-on egy sötét mesék nevű csatorna.Azon a csatornán nagyon sok horror történet van.És velem nemrég az történt,hogy éppen fürödtem,és egy pillanatig láttam a tükörben valamit,ami nem én voltam.Akkor egyedül voltam a fürdőszobában.
2018. szept. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!