Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Regi Ask. Fm? Vissza lehet...

Regi Ask. Fm? Vissza lehet valahogy tenni? (pc)

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdesem az lenne,hogy valamilyen uton-modon nem lehet visszakapni a regi Ask.fm kinezetet? Telefonon szerencsere nem frisitettem ott meg a regi Ask van,de az interneten barmilyen modszerrel vissza lehet cserelni? Esetleg le lehet tolteni a gepre a regi verziot? vagy valami olyan "skin"-t ami visszahozza a regi formajat? Vagy barmi...:D Tudom...Hulyeseg...De sokkal jobban tetszett a regi...Sokkal nagyobb kedvem volt fellepni! :) Kerlek segitsetek!

2016. aug. 9. 04:34
 1/4 anonim válasza:
Nem lehet te low vagy hozzá.
2016. aug. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Barhogy probalkozom? Semmivel nem lehet visszakapni?
2016. aug. 12. 00:21
 3/4 anonim válasza:
Semmivel. Sajnos ez ilyen Amúgy csak hozzá kel szokni az újhoz.
2016. aug. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden esetre koszonom! Es akar hogy is probalkozok nem tudok raszokni az ujra.:)) hasonloan vagyok az iOS verziokkal is,eskuszom csomo program egyre szarabb ahogy frissulnek. Na de mindegy,megeyszer koszonom,es ha veletlenul valaki tud meg is valami cselt,amivel vissza lehet hozni,az irja meg. Elore is koszonom :D
2016. aug. 13. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!