Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet jelentkezni szereplő...

Hol lehet jelentkezni szereplőnek valamilyen filmbe vagy hasonlóba?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretnék valahol szerepelni (nem azért, hogy híres legyek) csak szimplán érdekel ez a dolog.

13/L

Lehet, hogy még fiatal vagyok hozzá, de ki szeretném próbálni.

Válaszaitokat előre is köszönöm! :)



2016. aug. 9. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
2016. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Hmm..szoktak lenni ilyen castingok..erre lehet jelentkezni..behívnak és ha megfelelő vagy akkor megválasztanak..természetesen ez nem úgy megy, hogy jelentkezek egy tuti filmbe és hopp már színész is vagyok. Én a színész tanfolyamot ajánlom neked.. Járj színházba, tanulj a színészektől. A legfontosabb a nyelvtanulás.. Gondolom te inkább szerepelnél egy jó kis amerikai filmbe.?
2016. aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, szívesebben szerepelnék. :)

Csak kezdésnek gondolom az "itteni" szereplést. :)

2016. aug. 9. 23:40
 4/5 anonim válasza:
Persze! Csak magadra hallgass és ne azokra akik azt mondják "nem fog sikerülni" nézz interneten ilyen castingokat..és amit előtte mondtam a nyelvtanulás ami nagyon fontos..hídd el nagyon sokat ér.. De egyébként azthiszem Budepesten van ilyen színész képző szakközépiskola..régen én is nézegettem..☺
2016. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben! :)

Nagyon szépen köszönöm a segítséget és a bíztatást. :)

2016. aug. 10. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!