Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára 16 éves leszek és...

Nemsokára 16 éves leszek és iskola mellett szeretnék munkát vállalni. Valaki tud jó diákmunka lehetőséget vagy olyan oldalt esetleg ahol ilyen jellegű munkát ajánlanak Budapesten vagy esetleg Pest megyében?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 22:31
 1/3 gnoomage ***** válasza:
Nálunk kisebb városokban is vannak diákmunka "vállalatok", ahova ha bemész akkor felvesznek oda a rendszerbe és folyton szólnak ha van meló.
2016. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

JOB Diák Iskolaszövetkezet. Van honlap is, ahol meg tudod találni a budapesti irodát. Először regisztrálni kell az oldalon. Aztán az irodában adnak egy szerződést, amit otthon kell kitölteni. Amikor megkötöttétek a szerződést, ajánl neked munkákat a közvetítő. 16 éveseknek általában 3 féle munkát tudnak adni: nyomdai munka, gyári (palack, konzerv),és telemarketing. Lehet Budapesten több lehetőség van, mint vidéken.

Ha más szövetkezetet szeretnél találni, beírod, hogy diákmunka Budapest, és lesz miből válogatnod.

Egy tipp: érdekesebb az elején egy iroda által dolgozni, pl. amit írtam, mert ott kisebb az esélye, hogy kihasználnak.

Még pl.:MADS, Fürge Diák, Meló Diák

2016. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én az ilovediakmunka-nál voltam (ez a honlapjuk, amúgy rébusz a nevük), rendesek és korrektek voltak
2016. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!