Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le tudná fordítani nekem...

Le tudná fordítani nekem valaki ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy véleményt kéne írnom, sajnos angolból még kezdő vagyok, így nem vagyok biztos benne, hogy jól fordítanám-e le. Valaki tudna segíteni és helyesen le tudná írni angolul ezt a szöveget?

Hatalmas szép rendezett jól felszerelt ház, hatalmas medencével. Konyhai gépekkel eszközökkel. Nagyon kényelmes ágyak, rendezett tiszta fürdőszobák. A megbeszéltek szerint vártak minket, a távozás is zökkenőmentes volt. Sajnos klíma nincsen de a hegyek lábánál az erdő szélén elég volt a ventilátor minden szobában. Közelben Sa Pobla vásárlási lehetőség, tenger 10-15 km-re. A tulajdonos Mariano személyesen is meglátogatott minket, érdeklődött hogy jól érezzük-e magunkat.

Ajánlom mindenkinek egy jó nyaraláshoz, akár 8 fő részére is kényelmes !

A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm.



2016. aug. 10. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Enormous, beautiful, well-equipped house with huge pool and kitchen gadgets. The beds are very comfortable, clear bathroom. According to the discussed the leaving was smooth. Unfortunately there is no air conditioner but the fans was enough in every room at bottom of mountain. Nearby there is a Sa Pobla shopping opportunity, the sea there is 10-15 km far away. The owner Mariano visited us personally and he asked that we enjoy ourselves.

I suggest this for a good holiday, this is comfortable for 8 people.

2016. aug. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

első vagyok

* I suggested this good holiday for everyone

ez kimaradt :D

2016. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
így jobb szerintem
2016. aug. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mégegyszer.
2016. aug. 11. 00:08
 5/5 anonim ***** válasza:
nincs mit :)
2016. aug. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!