Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ferfiak titeket vertek már...

Ferfiak titeket vertek már meg nagyon ugy hogy korházban vegeztetek?

Figyelt kérdés
engem még nem de egyszer biztos megfognak sot sztem elete soran mindenkit egyszer kétszer, elég ha csak belédkötnek az utcán sokan és mondjuk meg akarod vedeni magad es a baratnod egy példa volt

2016. aug. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
hát ha hordasz magaddal egy két olyan "eszközt" akkor talán kivédhető hogy kórházba kerülj
2016. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még fiatal koromban megtörtént. Szülővárosom egy baromi hosszú utcája két részre volt szakítva. Volt egy alsó utca, meg egy felső utca. Nem így hívták őket, de a köznyelvben így szerepeltek. A két utca fiataljai között rendszeres volt az összetűzés, nem egyszer kések is előkerültek. Főleg sötétedés után nem volt tanácsos "áttévedni" egy alsó utcásnak a felső utcába, vagy fordítva. De hát ugye a virtus! Fogadásból 5 kiló almát "kellett" lopnom egy kertből. Rajtavesztettem. :-))

Két borda, néhány ujj törött. Ezekkel nem is lett volna baj, de olyan zúzódások voltak a fejemen, hogy ben tartottak megfigyelésre, nincs-e agyrázkódásom. Mivel akkor még nem töltöttem be a 18-at, saját felelősségre nem hagyhattam el a kórházat.

2016. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*bent
2016. aug. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!