Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tetkót ajánlotok?

Milyen tetkót ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, szüleim megengedtek egy kicsi tetkót nekem. Először is, aki csak azért jön ide, hogy háborogjon, amiért beleegyeztek a tetoválásba ennyi idősen, az menjen el kommentelés nélkül. Tisztában vagyunk a lehetséges következményekkel, a költségekkel, mindennel, nem kell az észt osztani. Köszönöm. Az lenne a kérdésem, hogy milyen tetkót tudnátok ajánlani? A lényeg, hogy ne legyen olyan nagy, semmiféle trágár vagy szexuális dolgot ne tartalmazzon, szép legyen, olyan, amit nem akarok leszedetni 5 év múlva. Felőlem lehet alakzat, japán felirat, állatka, jel, szimbólum, akármi. Mit tudtok ajánlani, és hová? (Köszönöm a válaszokat előre is.)

2016. aug. 14. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb szalonban el fognak utasítani a korod miatt arra készülj fel.

Szerintem olyan mintát tetováltass magadra ami jelent is valamit neked, és olyan helyre amit tudsz takarni ha megbánnád később. Például váll, lapocka stb.

2016. aug. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Ha szereted az állatokat akkor csináltass tappancsot...Vagy madarat azok nagyon szépek és ugye a szabadságot jelképezi :)

Szerintem ahova megéri az a csukló vagy a hátadra

2016. aug. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hogy mi a ...?? Milyen mazlis vagy !

hat pici es labra vagy lapockara

hat ha van egy kedvenc szód akkor azt fordisd le Kinaira vagy Japanra es azt

es becsuld meg a szuleidet hogy megengedig !!

14/ L

2016. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
lány vagy vagy fiú?
2016. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Köszönöm a tanácsokat. :)
2016. aug. 16. 13:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát kezdjük ott hogy 5 év sem kell hogy megbánd! Tetoválok,szóval most jöhetsz hogy kötözködök de nem így van.

Csak úgy csináltatsz egy tetoválást mert milyen menő,ráadásul a mintát is más találja ki neked.. Hát.. Adok egy évet és leves! Nem kapcsolódik semmihez,nem lesz számodra jelentése. Megmagyarázhatod hogy ez nem így van de ha magadra varratsz egy "Love" feliratot vagy egy szivecskét akkor ráfoghatsz valamit hogy miért csináltattad de úgyis jelentéktelen lesz. Életed végéig rajtad lesz úgyhogy várd meg ameddig lesz valami amibe kapaszkodhatsz és jelenteni fog neked valamit aztán azt varrasd magadra!

13 évesen felesleges még és egy lelkiismeretes tetováló meg sem csinálja neked!

2016. aug. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fejezd be a baromságaidat. Nyilván nem egy idióta feliratot vagy egy kedvenc anime karakter nevét akarom magamra tetováltatni. Egy madarat tetováltattam a csuklómra, ami a szabadságot jelképezi. Egy tetováló sem csinálná meg? Érdekes, mégis megcsinálták...
2016. aug. 21. 22:52
 8/8 anonim ***** válasza:

késői válasz, de szerintem ez a "szabadságot jelképezi" madár tetoválás hülyeség.

Nem vagy szabad

Szüleiddel élsz, az ő szabályuk szerint, Iskolába jársz, ráadásul még kiskorú vagy. Csomó szabályhoz vagy kötve

Majd ha már nem laksz otthon, nem tanulsz de nem is dolgozol, csak utazol a nagyvilágba majd akkor leszel szabad.


Helyedbe vártam volna ezzel 18 vagy legalább 16 éves korig.

Én 18 voltam amikor az első tetkómat csináltattam. azóta lassan 6 év telt el, de nem bántam meg.

2017. jan. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!