Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Team Fortress 2-ben az bővül...

Fori2003 kérdése:

Team Fortress 2-ben az bővül a hátizsák?

Figyelt kérdés
A játékban a halloweeni updatnél bővül a hátizsák tárhelye? (pl 1-ről 2-re vagy ilyesmi)

2016. aug. 15. 14:08
 1/4 s55 ***** válasza:
Nem, ha arra gondolsz hátizsák alatt hogy hány itemed lehet a fiókodon, akkor az csak premium accoun megvásárlásával bővíthető.
2016. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem.Arra ,hogy hány itemem hanem arra ,hogy bővül e a hátizsák vagyis ,hogy pl most jött az augusztusi updat a meet your match és ha megtelik egy oldal akkor kész egy oldalam tele van jön mégegy item de már törölnöm kell az első oldalről hogy az új itemnek legyen helye és ez zavar egy kicsit azért kérdem hogy hallowwen-nél nem lesz e ilyen mert kb. 1 éve játszom és a múlt évről nem tudok ilyet így régebbi játékosok talán tudnak választ adni.A válaszotokat előre is kössz (helyesírásra nem figyeltem most bocs)
2016. aug. 19. 15:43
 3/4 varga bence0305 válasza:
100%
Csak karácsonykor. Kapsz egy Tárhely bővítő itemet és kapsz +3 oldalt.
2016. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz na erre vártam pont ilyen válaszra kössz mégegyszer
2016. aug. 22. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!