Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Mit csináljak?

SOS! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemsokára Szeptember, kezdődik a suli.

Az előző tanévben, volt egy tanárom, az énektanár (Erzsi néni)

A második félévben, csináltam egy lapot, amit az osztály főnököm adott, h csináljam meg, óra végére, mert én voltam a diákok csoportjának egyik vezetője (én képviseltem az osztályt) Jó jegyeim voltak, kitűnő tanuló voltam. Énekből második félévre rontottam, mert a családomban történt néhány "tragédia", elvesztettem egy szerettemet.

Igen ez nem kifogás, de nah az a lényeg h rontottam, és a tanár meglátta h ezt a lapot csinálom, és leüvöltötte a fejemet, h én miylen vagyok h az ő órályán csinálom. Mondtam h az osztály főnök kért meg rá, h csináljam meg, mert óra után kell. Ő mégjobbaN üvöltött, és azóta pikkel rám, feleléskor ahol tud szivat, mindenért rámszól, étkezéskor egy szót szólok, kiküld (pedig más ott elötte pofázik). Azon van, h elrontsa a napomat.Értitek gondolom. Jó megpróbáltaM mégjobban tanulni, ötösöket szereztem, a szorgalmit ami vittem nem fogaDTA EL, azt mondta h inkább tanuljak (pedig ő mondta h lehet szorgalmit vinni). Nagon idegesít, nem tudok vele mit csinálni, hiába tanulok, máár ezerszer bocsánatot kértem, próbáltam vele beszélni, mindig csak üvöltözik velem. Mit csináljak, már ezért nem várom a sulit, mert tudom h elfogja rontani az évemet...



2016. aug. 16. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele! Ne tegye tönkre a napodat, mert nem kért rá engedélyt. Sz@rd le! Tényleg ez a legjobb választás.
2016. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle h mi a baja veled

Ha nem válaszol akkor meg hagyd a francba

2016. aug. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!