Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hazugok apának, hogy mondjam...

Hazugok apának, hogy mondjam el neki az igazságot? Elmondjam egyáltalán?

Figyelt kérdés

Rettenetes bűntudatom van! Az unokatestvérem megbízott bennem, de én csúnyán hátbaszúrtam. De rögtön ezután el is mondtam neki. Nem haragszik. Ami bánt, hogy apának nem merem elmondani, hogy én voltam.

Az unokatestvéremet az interneten szédíti valami férfi. Senkinek nem mondott erről semmit, csak nekem és az apukámnak. Megígértem, hogy senkinek nem mondok semmit. De aztán történt valami, ami miatt úgy éreztem el kell mondanom a lány testvérének. El is mondtam. Viszont nem akartam hazudni a lánynak, így ezután el is mondtam neki, hogy megtettem. Nem haragszik, de nem bízik a testvérében. Az az igazság, hogy én apának nem merem elmondani, hogy én voltam az, aki elmondta. Nyilván azt kérdeznétek, hogy neki mi köze ehhez, de sajnos van. És én meg rettenetes bűntudatot érzek emiatt. Elmondjam neki? A lánynak ezzel csak segíteni akartam, mert elfajultak a dolgok. Ha valaki szeretné, üzenetben részletesen elmondom.


2016. aug. 16. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
mondd el neki, rád semmiképpen nem lehet dühös, nem lenne értelme.
2016. aug. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!