Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan gyűjtötök bátorságot...

Honnan gyűjtötök bátorságot egy olyan dologhoz amihez úgy érzitek nem vagytok elég erősek, nem vagytok képesek?

Figyelt kérdés
Kérlek mellőzzétek a bántó válaszokat.. Ezt nem sértésnek szántam.
2016. aug. 17. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Belegondolok, hogy mit veszthetek vele. Általában csak nyerhetek az üggyel, tehát növesztek egy kis lelki fa.szt és megteszem. :D
2016. aug. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondogasd magadnak hogy egy tökös ember vagy és nincs számodra lehetetlen és megfogod csinálni.. és hidd el sikerülni fog..és gondolj abba bele hogy lehet később bánni fogod hogy nem tetted meg úgyhogy hajrá :D
2016. aug. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszömöm :)
2016. aug. 20. 10:26
 4/5 anonim válasza:
Én általában készítek egy táblázatot aminek két rublikája van, az egyikbe felülre írom hogy pozitív, a másikba meg hogy negatív és ha a pozitívhoz több érvet írok akkor érdemes megvalósítani a dolgot, viszont ha a negatívhoz, akkor nem... :)
2016. aug. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Catlin válasza:
Adok magamnak egy büdös nagy pofont, ettől mérges leszek és megteszem. Tudom elég furcsa módszer xd
2016. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!