Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alisha vagy Alesha?

Lili05 kérdése:

Alisha vagy Alesha?

Figyelt kérdés
Filózom egy ideje, hogy is írjam le. Melyik a elterjedtebb? Vagy szimplán, melyik hangzik jobban? Kiejteni persze ugyan úgy kell.

#írás #alesha #alisha hogy
2016. aug. 17. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, az Alisha kecsesebb, finomabb, lágyabb, számomra nőiesebb hangzású. Amúgy én nemtom, én asszem, hogy ugyanezzel a kiejtéssel Alicia írásmód létezik még, de én amúgy nem tudom. Az Aleshához pedig amúgy egy vagányabb csajt képzelek. Alisha meg ilyen kis kecses, visszafogott, kicsit csöndesebb illetőt.
2016. aug. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valahogy én is így gondolkodtam. Köszönöm!
2016. aug. 18. 00:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha az Alisa kiejtésre gondolsz, akkor szerintem Aliciának írd. Egyébként ezek közül az Alisha jobban tetszik.
2016. aug. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az Alesha amúgy Alíz vagy Alexandra magyarra lefordítva?
2018. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Alesha az gondolom hogy az Aliciához, Alicához, Alizához, Alizhoz, Alicéhez áll közelebb.

Alex Lexi meg Sasha (Szásá) Azok az Alexandrák. Meg amúgy énszerintem simán lehet olyan lány is ott, aki Alexnek van anyakönyvezve, de én nem tom.

2018. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
(#1.meg5. vagyok,hozzám ez a két komment tartozik.)
2018. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!