Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van még itt valaki akinek...

Van még itt valaki akinek tömegiszonya van?

Figyelt kérdés

Mert nekem az van, és útálok sok ember közé menni, vagyis nem merek... persze olykor muszály, de az borzalmas. Bevásárlóközpontok, forgalmas utak, persze elmegyek csak ne lenne olyan kellemetlen, alig várom hogy hazaérjek és egyedül legyek. Mindig az az érzésem hogy engem néznek és kinevetnek és egyszerűen összeprésel ez a zsúfoltság. Sok időt sem vagyok képes együtt tölteni emberekkel.Egyszer sátrazni voltunk nem rengetegen, olyan 15-en, csak 2 nap volt, az elején még jól éreztem magam, de aztán úgy elfáradtam lelkileg, árok szélén vártam hogy menjünk haza. Félreértés ne essék, nem vagyok teljesen antiszociális, vannak barátaim, és jól tudom érezni magam csak nem sokáig.Mit kéne tennem? Középiskolába megyek és ott nagyon sokan leszmek ahoz képest hogy én egy kislétszámúból jövök, nem akarok emiatt furcsának tűnni.

Kérlek mellőzzétek a rosszindulatú válaszokat.



2016. aug. 18. 13:47
 1/6 pöttöm jóska válasza:
Nekem is az van és a barátnőmnek is :/
2016. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pöttöm jóska válasza:
Én is középiskolába megyek most valahogy össze kell szedni magad idősebbekkel barátkozni nekem ez bevált tavalyhoz képest sokat változtam
2016. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is az van :(
2016. aug. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy nem tudok kezdeményezni se..xd az összes barátom úgy lett hogy ők szólítottak meg. Próbálok mindenkivel kedves lenni, mindig mosolygok (önkénytelenül) és nagyon kínosan érzem magam, és később mi lesz? Én attól tartok, hogy nem tudok sokáig fiú társaságában sem lenni...vagy ez megfog változni ha szerelmes leszek? Mert eddig vagy udvaroltak, vagy nem volt semmi mert én nem kezdeményezek, így még csak szerelmes sem voltam. El fognak távolodni tőlem az emberek.
2016. aug. 18. 14:16
 5/6 pöttöm jóska válasza:
Én sem tudok kezdeményezni sajnos :( barátnőm is azért van mert ő kezdeményezett énnekem meg csak engednem kellett ahogy bemutatott a családjának egyre többett kellett beszélgetnem az idősebbekkel és a lány barátnőivel meg azoknak a pasijukal stb. Minél többet beszélgetsz ismeretlenekkel annál jobb lesz hidd el
2016. aug. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pöttöm jóska válasza:
1 év a középiskolába és nem lesz ezzel bajod csak probálni kell beilleszkedni
2016. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!