Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találhatok elhagyatott...

Hogy találhatok elhagyatott helyeket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Szeretném felfedezni az ilyen helyeket Magyarországon, nagyon megtetszettek az Elhagyatva Magyarországon című videók, szeretnék én is ilyenbe belevágni.

2016. aug. 19. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Zalában elég sok kiürült falu van.
2016. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagy részükre az internet segítségével leltem rá. A lakhelyemhez legközelebb esőket szoktam megnézni. De véletlenül találtam már szellemfalut bicikli kirándulás közben is. Például ha a neten a hozzám közel eső Bakonyban mutattak egy szellemfalut vagy szellemtanyákat, akkor némi googlézás után kiderült a legtöbbször titkolt neve is, majd a pontos helye és így már meg is tudtam nézni. De például a Szentkirályszabadja melletti volt szovjet laktanyát helyben érdeklődtem meg hogy merre található a településtől. Volt olyan szellemtanya is amelyikre ismerősöm hívta fel a figyelmem.

Egy rokonom is lakik olyan tanyán ami szellemtanyának minősül és az ő házát csak repülőről látják, az átlag turista vagy akár vadász nem is sejti hogy az erdőben van a háza és néhány további lakatlan ház.

2016. aug. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Felém is vannak olyan házak mely az erő mélyén lapul.
2016. aug. 19. 18:22
 4/4 anonim ***** válasza:
ha jól tudom akkor az ideglelés csernobilban című filmet is valamelyik ungarische szellemvárosban forgatták csak pontosan már nem tudom hol van.
2016. aug. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!