Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy írhatnék szebben?

Hogy írhatnék szebben?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya írásom van és már nem egyszer meg is kaptam, hogy "Ehhez külön írásszakértő kell, hogy kiolvassa". Nagyon zavar is, hogy mindenki olyan szépen ír és meg csak épp hogy félig olvashatóan. Van valami tippetek?

2016. aug. 20. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlásképp próbáld meg nem írni, hanem lerajzolni a betűket. Ezt úgy értem, hogy fogd a tollat, és írd le a legszebb A betűt. Fontos, hogy lassan! Aztán egyre gyorsabban és gyorsabban. :-)
2016. aug. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy nagyszerű ötlet. Nagyon szépen köszönöm, biztosan kipróbálom.
2016. aug. 21. 10:27
 3/7 anonim válasza:
100%
Szerintem mimdenki úgy ír, ahogy. Nekem is "doktori" írásom van, azaz bszott ronda :D Lány létemre.. Mindenki írása különleges a maga módján, ne próbáld erőltetni :)
2016. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. szept. 8. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello, én még nem szóltam hozzá a kérdéshez. Sikerült ?

:)

2022. aug. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5 Hát, yes but actually no esete lett egyelőre :D

olvashatónak olvasható, kevesebb panaszt hallok rá

de elengedtem, nem erőltettem. Az jött be inkább, hogy magától alakult.

...mondjuk orvos még mindig tagadhatatlanul lehetek :D


Mondják azt is, hogy a személyiség alakulásával a kézírás is alakul vele kb. egész életen át, ez részben nálam igaznak bizonyul, de sokaknál nem teljesen ez a helyzet :)

2022. aug. 15. 00:03
 7/7 anonim ***** válasza:
:) :)
2022. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!