Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani ehhez hasonló...

Tudtok ajánlani ehhez hasonló animéket? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Nem nagy animés vagyok, nem is tudom milyen kategóriába keressek meg hol. Azt a párat amit eddig láttam azt is vagy hallottam valahol róla, vagy indavideón rátaláltam valahogy. Viszont imádtam őket és hiányzik már hozzájuk hasonló.

Eddig ezeket láttam:

Sword art online, tokyo ghoul, snk , akame ga kill, és most nézem a.. hát a japán címe bonyolult, de angolul "life in a different world from zero".

Ezek mindegyike tetszett, de nagyon hiányzik már az egésznapos animézés. Kérlek segítsetek, ha esetlek kategóriát írtok hogy azok milyenek voltak amiket láttam, azt is megköszönném mert tudnám hogy kell keresni.



2016. aug. 20. 23:08
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Lényegében schonen vagy seinen ( fiúknak férfiaknak szóló )

Ajánlom : Attack on titan , Full metal panic ( Unokatesomnak is tetszett pedig nem nagy animés ) , Psaycho pass

2016. aug. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első: *shounen, gondolom, elírtad:)


Fullmetal Alchemist (Brotherhood). Igazából kezdheted a simával is, mert annak sokkal jobban kibontják az elejét, viszont már az elejétől kezdve olyan szálakat építenek bele, amelyek az original endinghez vezetnek. A Brotherhood teljesen mangahű.


Oldalak, amiket ajánlok:

MyAnimeList - angol nyelvű

AnimeAddicts - magyar nyelvű

Mindkét oldal hivatalos hírek, források alapján dolgozik, és hatalmas animés adatbázissal rendelkezik. Be tudod jelölni a látott/tervezett/aktuális, stb. animéidet is, nyomon követhetsz híreket is.

2016. aug. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Iron fortress of kabaneri :)
2016. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Relife, Dragon Ball Super, Akama ga Kill, Nanatsu no Taizai, Parasyte - the maxim, Hundred, Sword art Online Season 2, Sousei no onmyouji, Hataraku mao sama,
2016. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!