Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudok regisztrálni cabal...

Hol tudok regisztrálni cabal online-ra?

Figyelt kérdés
Eredetin wowozok lassan 6 éve, wowon kívül mást még soha nem játszottam. Youtubeon találtam rá erre a játékra, és nagyon megtetszett mert "anime szerűek" a képességek. Viszont sajnos semmit nem tudok róla, aki tud az kérem segítsen abban hogy hol tudok regisztrálni és milyen szerverre érdemes menni.
2016. aug. 21. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Én imádtam a játékot, ha van steamed akkor azt ajánlom azon keresztül töltsd le, mert ott van lehetőséged azon regisztrálni, ha jól tudom.


[link]


Én imádtam ezt a játékot, a szerverek közül majdnem mindegy, hogy melyikre mész.

(ha még megvan a mars szerver, azon én találkoztam magyarokkal még évekkel ezelőtt)


Klasszikusabb stílusú a játék maga, egy érdekes storyval és marhajó rendszerrel.

2016. aug. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ! Nekem is nagyon tetszett videók alapján, kíváncsi leszek milyen lesz:)
2016. aug. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!