Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ismeri valaki ennek a...

Sajtos Hangya kérdése:

Nem ismeri valaki ennek a sorozatnak a címét?

Figyelt kérdés
Egy régi sorozat, ha jól emlékszem az AXN vagy az Animax sugározta. Egy árvaházban játszódik és olyan 16-19 év köröli fiatalok nyomoznak az ott eltűnt gyerekek után akiken valami kísérletet végeztek . Vagy csak a szerveikkel kereskedtek. Nem tudom pontosan, nem néztem végig.

2016. aug. 22. 16:34
 1/4 Edward Scissorhands válasza:
Nem spanyol sorozat? Mert akkor valószínűleg az El Internado Laguna Negra (Fekete-tó Internátus). Az nagyon jó sorozat!!!
2016. aug. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Edward Scissorhands válasza:
Bár nem mondanám réginek, most jut eszembe...
2016. aug. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

(Arra a jelenetre nagyon emlékszem amikor az egyik gyerek meg gyújt egy szemetest hogy beinduljon a tűzjelző és mindenki kimenjen az épületből és ők addig megnéznek vetítőgéppel egy elrejtett szalagot amin pár rég ott lakó gyereken műtéteket végeztek.)


Nem tudom hogy ez-e az de utána néztem és nagyon jónak találom szóval köszönöm! :)

2016. aug. 24. 11:15
 4/4 Edward Scissorhands válasza:

Én nagyon szeretem! :) Igen, olyan van benne, hogy vetítőn néznek ilyen fura műtéteket, de nem rémlik, hogy akkor volt-e ilyen gyújtogatás... De szerintem akkor te is erre gondoltál, mert ilyenek tényleg vannak benne.

Szívesen. :)

2016. aug. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!