Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Több mint egy éve vagyok...

Több mint egy éve vagyok munkanélkuli, kaptam egy levelet hogy töröltek a rendszerbol, akkor most ez a 22800 ft segely is elveszik?

Figyelt kérdés

2016. aug. 23. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, plusz a TB-támogatást, azt is fizetheted magad után (havi ~7000 forint).
2016. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem törölnek senkit a rendszerből. Valószínűleg azért töröltek, mert nem jelentél meg az előírt jelentkezési napon, vagy nem mentél el egy felajánlott állásinterjúra. Aki segélyt kap, annak oda kell figyelni az ilyen dolgokra, mert elveszíti azt a kevés pénzt is, +még fizetheti a TB-jét is, ahogy az előző mondta.
2016. aug. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lumia 532 ***** válasza:
de még 45 napig van tb-je vagy nem?
2016. aug. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
istenem most segits
2016. aug. 26. 18:54
 5/8 anonim válasza:

Igen, segéllyel együtt tb is elveszik, és vagy megpróbálod meg igényelni a járási hivatalba az egészségügyi szolgáltatásra jogosultságot (ingyen tb) 1 évre, csak azt nem tudom hogy feltétele-e annak a munkaügyin regiisztráltság.

Vagy marad a rosszabb verzió, a NAV-hoz elcsattogás, és a havi 7050 ft-os egészségügyi szolgáltatási járulék alá bejelentkezés saját zsebre

De igaza van az előttem szólónak, csak úgy indok nélkül nem törlik az embert. Amit kaptál levelet hogy megszűntették a reget, nem indokolták meg mégis?

2016. szept. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kuldtek levelet hogy menjek mert lesz valami eloadas mentem vegig ott voltam volt jelenleti iv azt is beirtam erre par nap eltelik es jon a level h en nem mukodtem egyutt ezert toroltek. bolondok ezek szerintem
2016. szept. 7. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjelentél mert megjelenési kötelezettséged van, és az hogy elfogadtad-e amit ott felajánlottak az két különböző dolog.

Aláírtad a jelenlétit mert megjelentél - oké. Ha ott bármilyen munkát, képzést, ajánlatot tettek és te azt nem fogadtad el, automatikusan kizárnak. A jelenléti ívhez nincs köze.

2016. szept. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Munkaügyi valóba szokott néha kiküldözgetni behívót ha akármilyen hülye előadás is van, de az nem mindig feltétel hogy amit ott mondanak meg ajánlanak, azt el is kell fogadni, én is voltam már olyan tájékoztatón ami csak valami sima tájékoztató volt munkákról meg ilyenekről, de elfogadni semmit nem kellett, meg nem volt szó semmi olyan konkrétról, haverom is mikor előttem jó két évvel meló nélküli lett (ő hamarabb befejezte a sulit, én a technikusi után második szakmára is még tovább álltam), őt is behívták a Munkaügyibe, a Honvédség tartott előadást, önkéntes szerződéses katonákat toboroztak éppen, de nem volt szó róla ott se hogy el kéne fogadni azt, csak az ilyen szarságokon is megjelenési kötelezettség van hogy együtt működj. Nem tudom, ez jogos-e hogy töröltek így, hogy elvileg elfogadásról nem volt szó kötelezően
2016. szept. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!