Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Asszem szerelmes vagyok egy...

Asszem szerelmes vagyok egy fiatabb fiúba tőlem! Segítség! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tetszik egy fiú, ki fiatalabb tőlem, nem egèsz egy èvvel(egy osztályba járunk).

Szóval egy nagyon aranyos ès vicces fiúról van szó. Nem tehetek róla..az èrzèseim felè kanyarodtak...

Mit tegyek?

Mármint szerintetek a kor számít?



2016. aug. 25. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Hajrá
2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ hány évesek vagytok, de az az egy év SEMMI.


Kérdezd meg a szüleidet, szinte biztos, hogy van köztük 2-3 év, akár több is.


(nálam, nem tőlem egyébként)

2016. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A kor nem számít. Ráadásul nem tűnik túl nagynak a korkülönbség. Az lenne a baj ha legalább tíz évvel lennél idősebb. Persze nekem az sem lenne baj mert legyél azzal akivel lenni akarsz csak a mai társadalom úgy elítéli az ilyen kapcsolatokat. De ha osztálytársak vagytok akkor tök mindegy. Ez a pici egyáltalán nem számít.
2016. aug. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha elég érett hozzád, akkor minden oké. A fiúk később érnek, de ha ő inkább koránérő, akkor nem gond a korkülönbség. De azért a külseje se mindegy, ha nagyon látszik, hogy fiatalabb, valószínűleg az is el fog tűnni pár év alatt.
2016. aug. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtattatok!
2016. okt. 29. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!