Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a menete a gimnáziumi...

Mi a menete a gimnáziumi átiratkozásnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Most leszek 9-es,és nem pont abba a gimibe vettek fel ahova szerettem volna menni,és ha van rá mód akkor szeretnék még év elején átíratkozni egy másikba. Azért mivel nem túl jó dolgokat hallottam arról a gimiről ahova megyek,meg a bejárással is gondok lennének. Sürgős lenne,aki tud tanácsokat adni azt megköszönném.

2016. aug. 26. 18:49
 1/1 anonim válasza:

Fogod magad, megkeresed azon gimi titkárságát még most, ahova át szeretnél kerülni . ( De szerintem ez esélytelen egy módi, de ott majd elmondják, hogy pontosan mit kéne csinálnod )

Nem vettek fel oda? Vagy oda is bekerültél, csak nem az első helyre raktad ? ( Mert ha igen, akkro előbb kellett volna gondolkodni.... :/ )

2016. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!