Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az az anime/manga nevelde?

Mi az az anime/manga nevelde?

Figyelt kérdés
Belefutottam egy ilyen oldalba, és nem írják sehol,(vagy én nem találom) hogy ez mi a franc..mármint tudom hogy mi az az anime, a mangákat is szeretem, , de mi az hogy nevelde? Wtf? Valaki help

#Ankme/manga nevelde
2016. aug. 27. 00:48
 1/4 anonim válasza:
100%

Például van egy ,,naruto nevelde".

Van egy vagy több ember aki tudja az egész weblapot szerkeszteni, te kérsz egy karaktert, mondjuk narutot és ő megcsinálja neked, persze miután beregisztráltál. Ezzel a karakterrel fejlődni kell, amit úgy tudsz hogy egy előre megírt küldetésekből kell választani, amit kiírsz egy üzenőfal szerű helyre. Ha megfelelt a követelményeknek a karakter ereje, fegyverei akkor nyertél pénzt, szintet. (Vannak korlátozások pl: naponta 1 küldetés).


Venned kell fegyvert, páncélt. Ez úgy néz ki hogy kiírod arra az ,,üzenőfalra" hogy miket vettél, majd ezeket a moderátor a karakterlapodra kiírja. Ugyanitt vannak a narutonál ,,jutsuk" (ha jól emlékszem) Amik szintén befolyásolják a küldetés végét.


Rengeteg módon lehet még bonyolítani, remélem tudtam segíteni! :)

2016. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké köszi, kezdem érteni 😆

Mindenesetre megy a zöld pacsi 😘

2016. aug. 27. 01:02
 3/4 anonim válasza:
Örülök hogy eltudtam magyarázni, ha van még kérdésed, nyugodtan. :)
2016. aug. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, sajna a legtöbb ilyen próbálkozás minimalista fórumos szerepjáték (FRPG) alapú, pedig nem lenne több pár napnál normálisan megcsinálni egy ilyen játékot. Csodálkozok is, hogy 2017-2018 van, most a legelterjedtebbek az animék (és mangák), és még nem volt olyan kezdő programozó, aki szárnypróbálgatásképp csinált volna ilyen, nem GPortalos, meg egyéb fórum alapú neveldét (hanem ingyen tárhelyre PHP backend + JS frontend).
2018. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!